Remundi grily opět zazáří na Burgerfestu 2019

Už jen několik málo dní a svou bránu otevře víkendový ráj pro všechny milovníky burgerů – Jack Daniel‘s Burgerfest, který se koná 7. a 8. září 2019 u Křižíkovy fontány na Výstavišti v Praze Holešovicích. Na pódiu budou během obou dní festivalu probíhat grilovací show v podání předních jmen světových šéfkuchařů a u toho nesmí chybět ani venkovní ohniště a grily Remundi, které doprovodí opravdu nabitý program přímo z podia. A že je opravdu na co se těšit. Prý nebude chybět ani velké BBQ překvapení. Přidáte se a přijdete také ochutnat ty nej burgery na jednom místě?

Jediný gril s nastavitelným ovládáním přívodu vzduchu

Ohniště a gril v jednom od německé značky Remundi představuje novou alternativu pro všechny milovníky grilování. Nejenže je tento robustní gril opravdu vizuálně efektní a vždy budí zaslouženou pozornost, navíc má Remundi jako jediná značka grilů na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí táhla, umístěného zvnějšku ohniště. Remundi grily jsou tak maximálně výkonné a efektivní.

Široká plotna a teplotní zóny pro maximální zážitek z grilování   

Kromě toho díky široké plotně a speciální geometrii umožňují Remundi grily využít různé teplotní zóny pro přípravu různých pokrmů potřebujících různé grilovací teploty. Na venkovním ohništi a grilu Remundi lze navíc grilovat jak na dřevěném uhlí, tak na dřevu. Přijďte se tedy osobně přesvědčit na Jack Daniel‘s Burgerfest, co tahle novinka dokáže. Remundi určitě nepřehlédnete.

Tuhle akci prostě nesmíte propásnout. Sledujte novinky na FB stránce Burgerfestu, anebo si kupte rovnou vstupenky do 31. srpna za zvýhodněnou cenu na www.burgerfest.cz/vstupenky. A pozor při koupi tzv. VIP vstupenky je v ceně vstup na oba dny festivalu a k tomu také spoustu různých dalších výhod.