Zahájení grilovací sezóny na pražském festivalu For Garden

Ideální možnost, jak se osobně a v praxi seznámit s ohnivými produkty naší značky Remundi, budete mít po celou dobu trvání výstavního festivalu FOR GARDEN, který probíhá 26. – 29. 3. 2020 v PVA EXPO v Letňanech.

Přijměte tímto pozvání a zastavte se u našeho designového stánku, kde vás názorně seznámíme se všemi profesionálními vychytávkami našich grilů, které zároveň fungují jako otevřené ohniště.

Ukážeme vám důvody, které praxí korunovaly Remundi grily na precizní a nadčasové produkty s hodnotami, jež obstojí v extrémních venkovních teplotách po celý rok. A není se čemu divit, jsou na to zkrátka stavěné. Stejně jako na veškeré praktické požadavky jejich náročných uřivatelů.

Na festivalu FOR GARDEN vás seznámíme s jednotlivými typy grilů. Rádi ukážeme, jakou technologií si můžete regulovat tah přesně podle vašich kuchařských záměrů, abyste se vyhnuli připáleninám, případně nekonečně dlouhému rožnění, které suroviny zbytečně vysušuje.
Předvedeme jednotlivé tepelné zóny Remundi grilů. Podíváte se zblízka na jejich využití i možnosti v přípravě několika pokrmů naráz díky snadno ovladatelnému systému přívodu vzduchu. Zajímá vás, jak se o grily starat, jak pracovat s jejich povrchovou úpravou, nebo jejich cena? Pak jste u nás ve správných rukou.

Veškeré dotazy na funkčnost i využití Remundi grilu s sebou. Budeme připraveni odpovědět vám na vše.

Těšíme se na vás.